УКРАИНСКИЙ CHERY КЛУБ
http://www.chery-club.org/forums/

Бортовой журнал (амулет люкс)
http://www.chery-club.org/forums/viewtopic.php?f=64&t=30219
Страница 1 из 1

Автор:  sergejdaniljyk [ Пт окт 26, 2012 16:54 ]
Заголовок сообщения:  Бортовой журнал (амулет люкс)

Доброго дня усім,в свої 26 змінив уже декілька машин,була хонда цівік,потім сенс,вазівська шістка)потім ще щось було, останнім був форд сієрра))що я з ним намучився)і от зібрали з дружиною більш менш трішки грошей,і кинулись на пошуки авта)довго не думали зупинились на чері)за ці гроші найоптимальніший варіант))
Авто кінця 2007 року,53 тис.пробігу,ходова та мотор в ідеалі(але в процесі експлуатації вилізли деякі малесенькі недоліки,про них нижче)доки знайшов свого,перебробував близько 30 амулетів,у свому одразу відчув вагому різницю,і по тязі мотору,і по ходові,правда кузов місцями у підкрасах,але я все зрозумів коли побачив власника,і те як він жахливо відноситься до техніки,було вирішено авто забрати негайно в хороші руки)))Авто було придбане в Хмельницькому.
Значить перших 300 км, я вже описував десь на форумі,при різкому старті був поміченній запах гарі в салоні,зупинився,відкрив капот,звідти клуб диму,ніби масло згорає,запанікував страх як,почитав ваш форум(вже наш)))знайшов темку про масляний фільтр,пішов до авто,під фільтром було трішки мастила,яке потрапляло на штани,ось звідки пар був,спрбував затиснути фільтр,він ще на пів оберта закрутився)закрутив і все пройшло.Чому так сталось хз,власник казав,що міняв мастило 2000км назад.
За місяць наїздив близько 1500 км.В авто закохуюсь все більше і більше з кожним кілометром,а ті що стверджували шо китайці не вміють робити авто,нехай їздять на тролейбусах та трамваях) За час експлуатації замінив усі ремні,ролік натяжний,всі неоригінальні,і все завдяки нашому форумові.Акумулятор стохїть рідний,тому при холоді вже трішки підсідає).
Гідрики як і у всіх,перших секунд 5 цокають потім норма,але тепер,ще з"явилось (як на форумі писали)якесь хрюкання під капотом,хрюкаххня тільки на холодну,чимось нагадує постійне хрюкання вазівських інжекторних движків,але трішки прогрівається і все проходить.Ще не подобається робота стійок,інколи передні ніби відстрілюють)власник говорив що вони рідні ще стоять.Тепер ще одна неполадка яка вилізла(я знав що так буде,бо у нас в Теофіполі є 4 заправки,і на всіх заливають,вибачте на слові,мочу,а не бензин)тисячу все було добре,тепер їхав з роботи додому,надавив на акселиратор,а динаміки 0,якось дуже вяло авто розганялось,почитавши форум,спробував зняти клему на деякий час,проїхався,ніби вже добре,хз що робити,спробую викинути каталізатор,і заміню також свічки,та провода поставлю від 8кл.2110.
От ніби поки все,позитивних вражень,хочу вам сказати,поки що набагато більше,ніж негативних.

Вложения:
PA260073.JPG
PA260073.JPG [ 1.04 МБ | Просмотров: 8184 ]
PA260072.JPG
PA260072.JPG [ 1.02 МБ | Просмотров: 8184 ]
PA260074.JPG
PA260074.JPG [ 933.73 КБ | Просмотров: 8184 ]
Комментарий к файлу: Сьогодні мив машинку,та на передні шоферські дверці знайшов ось таку річ,ржавчинка і маленькі жучки,дуже засмутився(((((машина зовсім юнна))надіюсь таке тільки у мене
PA260066.JPG
PA260066.JPG [ 67.08 КБ | Просмотров: 8184 ]
Комментарий к файлу: На днях була придбана саб голова Pioneer ts w 309d4.,був змонтований на швидкоруч під неї короб,я вам скажу гепає на славу)))))замінив тільки штатну магнітолу+ підсилювач,динаміки поки шо тільки передні,і тільки штатні)
PA260060.JPG
PA260060.JPG [ 969.06 КБ | Просмотров: 8184 ]
Комментарий к файлу: Салон ми с дружиною хотіли бежевий+ сидінння обтягнуті шкір замом + матерія-все зроблено більш менш якісно.
PA260057.JPG
PA260057.JPG [ 925.78 КБ | Просмотров: 8184 ]
PA260062.JPG
PA260062.JPG [ 1.12 МБ | Просмотров: 8184 ]

Автор:  sergejdaniljyk [ Пт окт 26, 2012 17:15 ]
Заголовок сообщения:  Re: Бортовой журнал (амулет люкс)

Ще одне забув,спідометр то працює,то не працює(і кондиціонер,на скільки я знаю,коли вмикається конд.обороти двигла падають,в мене ж навпаки,обороти піднімаються до 1,1,і кон практично не холодить,вже весною спробую його дозаправити.До найближчого норм сервісу 100км))))Теофіполь знаходиться за 100 км від Хмельницького від Тернополя та Рівного)

Автор:  BAGS [ Пт окт 26, 2012 20:56 ]
Заголовок сообщения:  Re: Бортовой журнал (амулет люкс)

Ну при кондиционере у меня обороты подымаются, думаю что у всех так))

Автор:  acid yellow [ Пт окт 26, 2012 23:50 ]
Заголовок сообщения:  Re: Бортовой журнал (амулет люкс)

сколько отдал за сабовую голову?

Автор:  sergejdaniljyk [ Сб окт 27, 2012 13:26 ]
Заголовок сообщения:  Re: Бортовой журнал (амулет люкс)

930 грн.

Автор:  sergejdaniljyk [ Вт дек 04, 2012 21:58 ]
Заголовок сообщения:  Re: Бортовой журнал (амулет люкс)

замінив акумулятор,стояв ще рідний,поставив ксенон в ближній та в противотуманки,купив комплект зимової резини,за 4,5 тис.поки тьфу тьфу тьфу

Автор:  sh.alex [ Пн дек 24, 2012 10:55 ]
Заголовок сообщения:  Re: Бортовой журнал (амулет люкс)

Да,у меня тоже обороты подымаются когда кондей вкючаю,думаю так нада.

Автор:  Gmek [ Чт окт 17, 2013 21:00 ]
Заголовок сообщения:  Re: Бортовой журнал (амулет люкс)

Да так и должно быть что обороты растут при включении кондера.

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа [ Летнее время ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/